Şirket Profili

Şirket Profili |
  • Işık
  • Temizlik
  • Hizmetleri

2000 senesinde, Meral Işık Kayagil tarafından Şahıs Firması olarak kurulan ve hizmet vermeye başlayan Işık Temizlik Hizmetleri, 2006 senesinde LTD. ŞTİ. olarak hizmetlerine devam etmiştir. Işık Temizlik Hizmetleri, kusursuz temizlik hizmeti veren profesyonel, kalifiye ekibi ve son teknoloji ekipmanıyla İzmir ve Ege’ye tam donanımlı hizmet vermeye devam etmektedir.

Temizlik kalitesini, teknoloji ve uzman ekipleriyle sürekli geliştirerek, sizlere daha iyi hizmet sunmak için yenilikleri takip eden Işık Temizlik Hizmetleri, kurulduğu günden bu güne, Önceliğimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak belirleyip, sürekli daha iyiye ulaşmak adına çalışmaktayız.

Siz müşterilerimizin taleplerini ve beklentilerini tam zamanında karşılamak için denetimlerimiz devam etmektedir. İzmir ve tüm çevre illerde hizmet vermekte olan firmamız siz müşterilerimizin de desteğiyle İzmir Temizlik Firmaları içerisinde yükselişini ve farkını göstermektedir.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği, Sert Zemin Cila, İnşaat Sonrası Temizlik, Okul Temizliği, Kreş Temizliği, Fuar & Stand temizliği, AVM Temilziği, Haşare İlaçlama, Danışmanlık & Eğitim.

HİZMET ETİKETLERİMİZ

Temizlik firmaları, Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Firmaları, İzmirde Temizlik Hizmetleri, İzmir, Temizlik, Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İş yeri Temizliği, Temizlik Hizmetleri, Temizlik Ekipleri, İzmirde Temizlik Firmaları.

IŞIK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Tüm Akıllı Telefonlarda, Tablet, Masa Üstü ve NoteBook Cihazlarınız dan Rahatlıkla Kullanabilirsiniz!