Baca Temizliği

Baca Temizliği |
  • Işık
  • Temizlik
  • Hizmetleri

BACA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Baca temizliği keyfi değil, zorunlu bir uygulamadır. Bu nedenle evlerde, işyerlerinde, fabrikalarda kullanılan yakıt ne olursa olsun bacaların belirli periyotlarla temizlenmesi gerekmektedir. Doğal gaz kazan bacaları, kombi bacaları, doğal gaz soba bacaları, fabrika üretim bacaları yılda en az 1 defa itfaiyeden yetkili birimler tarafından temizlik ve bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Ayrıca restaurant ve yemekhane bacalarının da kullanım yoğunluğuna göre ayda 1 en fazla 3 ayda 1 temizliğinin yetkili birimler tarafından yapılması zorunludur.

Baca duman ve zararlı gazların tahliyesini sağlayan bir sistemdir. Sistemin temizlik ve kontrolü yapılmamış, ve bacada herhangi bir tıkanma meydana gelmişse tahliye olamayan karbonmonoksit gazı zehirlenmelere neden olmaktadır. Bu gaz kokusuz olması nedeniyle anlaşılması güçtür. Yine temizlenmeyen bacalarda yangın meydana gelebilir. Bu yangınlar ciddi mal kayıplarına ve cevre kirliğine neden olur. Bacasını temizletmeyen ve yangına neden olan ev ve işyerlerine Büyük Şehir Belediyesi ve İtfaiye Daire Başkanlığınca yönetmeliklere aykırı olarak baca temizliklerini yaptırmadıkları için para cezası uygulanır.

Bu ve benzeri durumlarla karşılaşılmaması maddi manevi kayıplar yaşanmaması için İtfaiyeden yetkili profesyonel firmalara zamanında baca temizlik işlemlerinin yaptırılması yasal bir zorunluluktur.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği, Sert Zemin Cila, İnşaat Sonrası Temizlik, Okul Temizliği, Kreş Temizliği, Fuar & Stand temizliği, AVM Temilziği, Haşare İlaçlama, Danışmanlık & Eğitim.

HİZMET ETİKETLERİMİZ

Temizlik firmaları, Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Firmaları, İzmirde Temizlik Hizmetleri, İzmir, Temizlik, Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İş yeri Temizliği, Temizlik Hizmetleri, Temizlik Ekipleri, İzmirde Temizlik Firmaları.

IŞIK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Tüm Akıllı Telefonlarda, Tablet, Masa Üstü ve NoteBook Cihazlarınız dan Rahatlıkla Kullanabilirsiniz!