Işık Temizlik Hizmetleri İzmir

Okul & Kreş Temizliği


Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz ve temizliğin sadece görünür kısmıyla değil görünmeyen kısmını da ele alıyoruz. Okul, dershane, kreş, Ana Okulların zemin ve genel temizlikleri periyodik olarak yapılmalıdır. Ayrıca temizliğin yanı sıra ilaçlama yapılmalıdır.

Işık Temizlik Hizmetleri, sizlere en uygun zamanları söyler ve periyodik olarak hem temizliğin hem de ilaçlamanın hangi zamanlarda yapılacağının bilgisini verip birebir ilgilenebilir.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği, Sert Zemin Cila, İnşaat Sonrası Temizlik, Okul Temizliği, Kreş Temizliği, Fuar & Stand temizliği, AVM Temizliği, Danışmanlık & Eğitim.

HİZMET ETİKETLERİMİZ

Temizlik firmaları, Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Firmaları, İzmirde Temizlik Hizmetleri, İzmir, Temizlik, Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İş yeri Temizliği, Temizlik Hizmetleri, Temizlik Ekipleri, İzmirde Temizlik Firmaları.

Gelişmelerden Haberiniz Olsun!

E-mail adresinizi bırakarak sisteme kayıt olun, yaşanacak gelişmelerde ilk sizi bilgilendirelim, habersiz kalmayın!

    WhatsApp Uygulaması
    Merhaba!
    Merhaba, Hoşgeldiniz!
    Nasıl Yardımcı Olabiliriz?