Işık Temizlik Hizmetleri İzmir

Değer Verdiklerimiz


GÜVENE DAYALI İŞ ORTAKLIĞI

Gerek müşterilerimiz, gerek çalışanlarımız için ortak özelliğimiz etik, sözüne sadık ve yasalara bağlı olarak hizmet vermektir.

YENİ TEKNOLOJİLERİN UYGULANMASI

Günümüz teknolojisinin, makine, yöntem, donanım ve deterjan grubunda sunduğu olanaklar, teknik ve yönetim kadrolarımız tarafında değerlendirilerek, müşterilerimizin bu gelişmelerden faydalanması sağlanır.

KALİTE

Kalitemiz, ileri teknolojiyi kullanarak sunduğumuz hizmet ve detaylara verdiğimiz önemden kaynaklanır.

Bizim için kalite; müşteri talep ve ihtiyaçlarını önceden saptayıp, oluşacak talepleri yüksek standartlarda sunduğumuz hizmetle karşılamak ve böylece müşteri bağımlılığını yaratmaktır.

Kalitemiz, mükemmeli yakalama gayretimizin bir sonucudur. Müşterilerimize toplam kalite bağlamında hizmet sunmaya gayret ederiz.

DOĞRU ve GÜÇLÜ İLETİŞİM

Hizmet ve ürün satışının her aşamasında, müşterilerimiz ile sağlıklı ve müşteri beklenti ve memnuniyetine dayalı iletişim ile ve hızlı geri bildirim hizmetimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

ÇEVRE, İŞÇİ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ

Firmamız çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği alanında gerekli tüm önlemleri eksiksiz yerine getirmekte, konu ile ilgili tüm gelişmeleri takip etmektedir. Eğitimlerle yönetici ve personel kadrosunu sürekli bilgilendirmekte ve alınan önlemlerin etkinliği sürekli olarak kontrol edilmektedir.

DENEYİMLİ YETKİN PERSONEL ve SÜREKLİ GELİŞİM

Uzun yıllardır sektörde kazandığımız teknik uzmanlığımız, eğitimlerle ve sektördeki gelişmeleri takip ederek sürekli kendini geliştiren yönetim kadromuz ve personelimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. İş organizasyonumuzun ve başarımızın temeli saygı, güven ve takım çalışmasıdır.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği, Sert Zemin Cila, İnşaat Sonrası Temizlik, Okul Temizliği, Kreş Temizliği, Fuar & Stand temizliği, AVM Temizliği, Danışmanlık & Eğitim.

HİZMET ETİKETLERİMİZ

Temizlik firmaları, Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Firmaları, İzmirde Temizlik Hizmetleri, İzmir, Temizlik, Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İş yeri Temizliği, Temizlik Hizmetleri, Temizlik Ekipleri, İzmirde Temizlik Firmaları.

Gelişmelerden Haberiniz Olsun!

E-mail adresinizi bırakarak sisteme kayıt olun, yaşanacak gelişmelerde ilk sizi bilgilendirelim, habersiz kalmayın!

    WhatsApp Uygulaması
    Merhaba!
    Merhaba, Hoşgeldiniz!
    Nasıl Yardımcı Olabiliriz?