Işık Temizlik Hizmetleri İzmir

Hastane Temizliği


Özellikle hapşırma, öksürme sonrasında ellerini yıkamadan merdiven korkuluklarına, masalara, bilgisayar veya sandalye gibi alanlara sürmeleri hastalığın diğer insanlara yayılmasına neden olmaktadır.

Işık Temizlik Hizmetleri olarak bu konuda büyük bir hassasiyet göstererek temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yapılan hastane temizliği işinin önemini bilerek temizlik işlemleri yapılmaktadır. Bu nedenle hastane temizliği yapılırken özel eğitimli personeller yetiştirilmekte, özel temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. yapılan bu itinalı çalışma ile de temizlikler her zaman doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Hastane temizliği yapılırken insanların ortak kullanım alanı olan yatakhaneler, tuvaletler, lavabolar büyük bir titizlikle temizlenmelidir. Bu alanlarda yapılacak olan temizlik işlemlerinde özel temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler anti bakteriyel ve mikroplara karşı özel formüllü üretilen ürünlerdir. Bu sayede temizlik sonrasında temizlenen alanlarda herhangi bir şekilde mikrop veya bakterinin kalması engellenmektedir. Ürünlerin formülleri sayesinde kirlenme durumları da uzatılmaktadır. Alanlar bir bütün olarak görülür. Yatakhanelerde hastaların yattığı yataklarda çarşaf, yatak örtüsü gibi ürünler ise düzenli olarak temizliğe verilir ve bu sayede hastaların her zaman temiz yataklarda yatması sağlanır. Hastane temizliği yapılan bu çalışmalar ile etkili bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Hastanelerde insanların sürekli olarak dolaştığı koridorlar, muayenehaneler, kan alma odaları, test odaları da büyük bir özenle temizlenmektedir. Bu alanlarda çeşitli eşyalar da bulunduğu için eşyalara uygun olarak da temizlik ürünleri belirlenmektedir. Ayrıca yapılacak hastane temizliği esnasında hem hastaların hem de doktorların çalışmaları engellenmeyecek şekilde gerçekleştirilmektedir.

Odalarda zemin, cam, masa, sandalye, sehpa, dolaplar etkin bir şekilde temizlenmektedir. Hastane temizliği çalışmalarında bu alanlarda daha etkili olabilecek doğal temizlik ürünleri kullanılmaktadır. hastane temizliği konusunda kullanılan ürünlere azami derecede özen gösterilmeli ve doğal olmaları gerekir. Çünkü temizlik malzemeleri kimyasallardan oluştuğu için hastaların bu kimyasallardan etkilenmemesi amaçlanır. Böylelikle daha sağlıklı bir temizlik süreci işlenmiş olur.

Hastane temizliği ayrıca doktor odalarında ve dış mekanlarda da gerçekleştirilmektedir. Doktorların ve hemşirelerin dinlenme odalarında temizlikler yapılmaktadır. Bu odalarda bulunan eşyaların türüne göre temizlik malzemeleri seçilip eşyanın doğasına uygun olarak temizlik işlemleri yapılmaktadır. Hastane temizliği çalışmalarında odaların zemin ve camları da temizlenerek doktor ve hemşirelerinde temiz bir ortamda çalışmaları sağlanmaktadır. Hastanelerin iç bölümü gibi dış bölümü de temizlenmektedir. Dış mekanda oluşan yabancı atıklar ve kirliliğe yol açan maddeler toplanmakta ve atılmaktadır. Dış mekan temizliği de periyodik olarak gerçekleştirilmektedir.

Yapılan bu temizlik çalışmaları sayesinde hastanelerin hem iç bölümleri hem de dış bölümleri temizlenmekte ve hastane bir bütün olarak sürekli temiz tutulmaktadır. Sizlerde hastanelerinizin her zaman temiz kalmasını istiyorsanız Avrupa standartlarında olan hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği, Sert Zemin Cila, İnşaat Sonrası Temizlik, Okul Temizliği, Kreş Temizliği, Fuar & Stand temizliği, AVM Temizliği, Danışmanlık & Eğitim.

HİZMET ETİKETLERİMİZ

Temizlik firmaları, Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Firmaları, İzmirde Temizlik Hizmetleri, İzmir, Temizlik, Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İş yeri Temizliği, Temizlik Hizmetleri, Temizlik Ekipleri, İzmirde Temizlik Firmaları.

Gelişmelerden Haberiniz Olsun!

E-mail adresinizi bırakarak sisteme kayıt olun, yaşanacak gelişmelerde ilk sizi bilgilendirelim, habersiz kalmayın!

    WhatsApp Uygulaması
    Merhaba!
    Merhaba, Hoşgeldiniz!
    Nasıl Yardımcı Olabiliriz?