Işık Temizlik Hizmetleri İzmir

Dış Cephe & Cam Temizliği


Çok katlı binalarınızın dış cephe temizlikleri uzman yardımı olmadan bina sahipleri açısından hem zor hem külfetli olabilir.

Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaşmaya çalışırken bir yandan da cephenizi temizleyecek ehliyetli birini aramak durumunda kalabilirsiniz.

Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken önlemler ve binanızın yeri yoğun trafiğe bağlı bir yerdeyse işin içinden çıkılmaz bir hal alır.

Tam bu noktada bizi aramanız yeterli, çok katlı binalarda keşif için gelecek olan arkadaşlarımız size detaylı bilgi vereceklerdir.

Dış cepheniz özelliği, plaza yada yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı yada teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Cephenizin periyodik (sürekli) temizlenmesi konusunda sözleşme önerimizi dikkate almanızı öneririz.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği, Sert Zemin Cila, İnşaat Sonrası Temizlik, Okul Temizliği, Kreş Temizliği, Fuar & Stand temizliği, AVM Temizliği, Danışmanlık & Eğitim.

HİZMET ETİKETLERİMİZ

Temizlik firmaları, Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Firmaları, İzmirde Temizlik Hizmetleri, İzmir, Temizlik, Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İş yeri Temizliği, Temizlik Hizmetleri, Temizlik Ekipleri, İzmirde Temizlik Firmaları.

Gelişmelerden Haberiniz Olsun!

E-mail adresinizi bırakarak sisteme kayıt olun, yaşanacak gelişmelerde ilk sizi bilgilendirelim, habersiz kalmayın!

    WhatsApp Uygulaması
    Merhaba!
    Merhaba, Hoşgeldiniz!
    Nasıl Yardımcı Olabiliriz?