Işık Temizlik Hizmetleri İzmir

Sözleşmeli Personel Temini


AVANTAJLARINIZ

– Çalışanlarınızın net veya brüt ücretlerinizi kendiniz belirlemektesiniz.

– Çalışanlarınızı kendiniz seçebilmekte yada insan kaynakları şirketleri aracılığı ile alabilmektesiniz.

– Çalışanlarınızı bizden temin etmemizi de isteyebilmektesiniz.

– Halen çalışan personelinizi de sistemimize rahatça aktarabilirsiniz.

– Personel çıkışları için bize liste vermeniz yeterli,Çalışanlar bizim bordrolu elemanlarımız olacağı için,siz hiçbir şekilde kıdem ve ihbar tazminatı ödemezsiniz.Tüm bunları biz öderiz.

– Personel bordroları ile uğraşan beyaz yakalı elemanlarınız artık size fazla gelecektir. Rahatlıkla başka departmanlara kaydırabilirsiniz.

– Nakit sıkıntısına son ,ödemelerinizi çalışma ayının bitiminden 7 gün sonrasına kadar yapabilirsiniz. Personel Bordrolarına ait personel maaş ödemeleri,Firmanız tarafından her ayın son gününde bize iletilmekte,Sizden gönderilen puantajlar dikkate alınarak maaş ödemeleri yapılmakta,anlaşma fatura bedeli ise tarafınıza her ayın son günü %18 Kdv eklenerek fatura edilmektedir.

– Personel için İşveren mali mesuliyet ve işveren sorumluluk sigortaları tarafımızdan yaptırılmakta ve bu sayede de işçinin çevreye verdiği zararlar, kazalar ve diğer sebeplerle işçinin işverene açacağı her türlü tazminat bedellerinin külfetinden ( İş yerinizde her türlü güvenlik tedbirini ve yürürlükteki yasalar gereği gereken iş ve işçi sağlığı,iş güvenliği kurallarına iş yerinizin uyması koşuluyla) sizi uzak tutmaktadır.

– Yemek ve Ulaşım servis firmalarını kendiniz seçebilir,Yemek fiatlarını, ulaşım için servis otobüslerini,güzergahlarını ve servis ücretleri kendiniz belirleyebilir yada yemek/ulaşım servisi yerine bu giderlerinizi personel maaşlarına nakdi olarak bizim eklememizi de isteyebilirsiniz.Bize hangi yemek firmasına ,hangi ulaşım şirketine ne kadar fiyatla anlaştığınızı söylemeniz yeterli.

– İşveren sigorta primi,sigorta risk primi,işveren işsizlik primi,işçi sigorta primi,işçi işsizlik primi,işveren payı,belli sayının üstünde hükümlü ve özürlü çalıştırma,işyeri hekimi,ihbar tazminatı ,kıdem tazminatı,işveren mali mesuliyet sigortası,visite kağıdı,giyim bedeli,yol bedeli,yemek bedeli ve ay sonunda personeli maaşlarını ödeme tüm bunlar teklif bedelimizin içindedir.

– Yukarıdakileri birlikte düşündüğünüzde ve teklifimizle de karşılaştırdığınızda kısa,orta ve uzun vadede Personel maliyetleriniz sizin şu anda ödediğiniz toplam maliyetlerin çok altında olacaktır.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği, Sert Zemin Cila, İnşaat Sonrası Temizlik, Okul Temizliği, Kreş Temizliği, Fuar & Stand temizliği, AVM Temizliği, Danışmanlık & Eğitim.

HİZMET ETİKETLERİMİZ

Temizlik firmaları, Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Firmaları, İzmirde Temizlik Hizmetleri, İzmir, Temizlik, Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İş yeri Temizliği, Temizlik Hizmetleri, Temizlik Ekipleri, İzmirde Temizlik Firmaları.

Gelişmelerden Haberiniz Olsun!

E-mail adresinizi bırakarak sisteme kayıt olun, yaşanacak gelişmelerde ilk sizi bilgilendirelim, habersiz kalmayın!

    WhatsApp Uygulaması
    Merhaba!
    Merhaba, Hoşgeldiniz!
    Nasıl Yardımcı Olabiliriz?