Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik |
  • Işık
  • Temizlik
  • Hizmetleri

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Şirketimizde fabrika imalat hane ve endüstriyel alanların genel temizlikleri bakımı makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamına hazırlanır çalışma ortamını temizliği iş yerindeki verimliliği artırdığı iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır Işık Temizlik Hizmetleri, siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sunuyor ve bilgilendiriyoruz.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETLERİ KONUSUNDA FAALİYET ALANLARIMIZ;

– Üretim alanı temizliği,

– Makine ekipman temizliği,

– Bakım onarım hizmetleri,

– Konteynır temizliği,

– Fabrika temizliği,

– Depo temizliği,

– Dış cephe temizliği,

Üretim kirliliği, toz, pas, boya, şeker, tekstil fiberler, toprak, katı yağ, asit, karbon, is ve başka yabanci maddelerin ekipmanınız üstünde birikmesi zaman içinde ciddi bir şekilde operasyonlarınızı etkiler ve değerli ekipmanın arızalanmasına sebeb olur. Üretimin durmasının bir işletmeye maliyeti çok yüksektir. Ekipman, üretim alanları, hava sistemleri ve tezcihatlarınızı temiz tutmanız ise hem arızalamayı önler, hem ekipmanın hayatı uzar.

Işık Temizlik Hizmetleri, her tür ekipman, makine, elektronik techizat ve havalandırma sistemlerinin verimli temizlenmesi için yeterli uzmanlık ve kaynağa sahiptir. Hedefimiz her zaman günlük iş akışınızı asgari düzeyde etkilemektir. Operasyonlarımızı her zaman üretim programınıza göre önceden planlanmakta ve makine bakım zamanlarına denk getirebilmekteyiz. Bazı endüstriyel temizlik yöntemlerimiz üretiminizi durdurmadan yapılabilmektedir.

Işık Temizlik Hizmetleri, olarak, “temiz odalar” ve diğer kontrollü ortamlarda iş yapma hassasiyetini anlarız. Bu tip steril veya steril olmayan ortamlarda doğru operasyonları yürütebilmek için tecrübe ve donanıma sahibiz, üstelik gerekli olan tüm temizlik, güvenlik ve test protokollere uyarak çalışırız.

IŞIK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Tüm Akıllı Telefonlarda, Tablet, Masa Üstü ve NoteBook Cihazlarınız dan Rahatlıkla Kullanabilirsiniz!