Havuz | Jakuzi Temizliği

Havuz | Jakuzi Temizliği |
  • Işık
  • Temizlik
  • Hizmetleri

HAVUZ & JAKUZİ TEMİZLİK HİZMETLERİ

Havuz ve jakuzi temizliği bizim için önemlidir. Havuzlar ve jakuziler insanların birebir etkileşimde oldukları yerlerdir. Buralarda doğru temizlik malzemeleri, doğru şekilde kullanılmalıdır.

Temizlik ardından havuz ve jakuzi içinde kalmayacak şekilde temizlik malzemelerin iyice durulanması ve ölçüsünün yerinde olması gerekmektedir.

Havuz ve jakuzi temizliğinde hiçbir tortu, leke vb. kirler bırakılmadan temizlenir. Havuzda kullanılan malzemelerin suya bulaşmaması için gereken önlem alınmalıdır aksi halde solunum yolları enfeksiyonu gibi değişik rahatsızlıklara yol açabilir.

Bu yüzden havuz temizliği gibi konularda bizi arayın ve sağlıklı bir temizlik yapalım.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği, Sert Zemin Cila, İnşaat Sonrası Temizlik, Okul Temizliği, Kreş Temizliği, Fuar & Stand temizliği, AVM Temilziği, Haşare İlaçlama, Danışmanlık & Eğitim.

HİZMET ETİKETLERİMİZ

Temizlik firmaları, Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Firmaları, İzmirde Temizlik Hizmetleri, İzmir, Temizlik, Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İş yeri Temizliği, Temizlik Hizmetleri, Temizlik Ekipleri, İzmirde Temizlik Firmaları.

IŞIK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Tüm Akıllı Telefonlarda, Tablet, Masa Üstü ve NoteBook Cihazlarınız dan Rahatlıkla Kullanabilirsiniz!