Okul | Kreş Temizliği

Okul | Kreş Temizliği |
  • Işık
  • Temizlik
  • Hizmetleri

OKUL & KREŞ TEMİZLİK HİZMETLERİ

Okul, Dershane, Kreş, Ana Okulu gibi yerlerin koşuşturmaları çok olur bu yüzden pek çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler yerin temiz olmaması ve yeterli hijyenin sağlanamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması içten bile değil.

Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz ve temizliğin sadece görünür kısmıyla değil görünmeyen kısmını da ele alıyoruz. Okul, dershane, kreş, Ana Okulların zemin ve genel temizlikleri periyodik olarak yapılmalıdır. Ayrıca temizliğin yanı sıra ilaçlama yapılmalıdır.

Işık Temizlik Hizmetleri, sizlere en uygun zamanları söyler ve periyodik olarak hem temizliğin hem de ilaçlamanın hangi zamanlarda yapılacağının bilgisini verip birebir ilgilenebilir.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği, Sert Zemin Cila, İnşaat Sonrası Temizlik, Okul Temizliği, Kreş Temizliği, Fuar & Stand temizliği, AVM Temilziği, Haşare İlaçlama, Danışmanlık & Eğitim.

HİZMET ETİKETLERİMİZ

Temizlik firmaları, Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Firmaları, İzmirde Temizlik Hizmetleri, İzmir, Temizlik, Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İş yeri Temizliği, Temizlik Hizmetleri, Temizlik Ekipleri, İzmirde Temizlik Firmaları.

IŞIK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Tüm Akıllı Telefonlarda, Tablet, Masa Üstü ve NoteBook Cihazlarınız dan Rahatlıkla Kullanabilirsiniz!