açıklama-ana

Mobil Masaj Nedir?


Yoğun stresin tetikleyebileceği başlangıçta önemsiz küçük sorunların, büyüyerek sağlığımızı olumsuz etkilediğini bazen fark etsek bile, gerektiği kadar o an için küçük dokunuşlarla bertaraf edebilecek iken maalesef türlü sebepler ile kaçırmış oluyoruz, geç kalıyoruz.

Bedensel ve ruhsal yüklemelerin fazlasıyla yorduğu vücudumuza masaj ile vereceğiniz rahatlama, sizi daha mutlu ve sağlıklı birine dönüştürüp, kişisel ve iş hayatınızda daha huzurlu, farkındalığı & algıları açık birine dönüştürecektir.

Masaj, birinin size dokunması değildir, Sizin ruhunuza, kendinize dokunmanızdır… Kendinizi ihmal etmeyin.

Mobil Masajın Faydaları?


Mobil masaj terapisti, müşterilere evlerinde veya iş yerlerinde masaj hizmetleri sunar. Gezici bir masaj terapisti olarak, müşterinin bulunduğu yere gider, müşterilerin durumuna, ihtiyaçlarına en uygun masaj tekniğini seçmelerine yardımcı olup ve seans süresini belirler.

Sizin belirlediğiniz uygulama yeri sayesinde, seans öncesinde ve sonrasında güven duygusu içerisinde, mutlak konforunuz, rahatlamanız, olumsuz dış etkenler söz konusu olmadığı için, aldığınız terapi daha faydalı & yararlı olacaktır.

0
+
Masaj Terapi Tekniği
0
+
Sene Mesleki Kariyer
0
%
Mutlak Müşteri Memnuniyeti
0
%
Güven Veren Hizmet

Verdiğimiz Hizmetler


Boyut Çelik Kapı, Ado Oda Kapıları, Bakış Door Oda kapıları Geniş ürün çeşitlerimizden faydalanmak için sizlerde online kataloğumuzu indirebilir yada bize ulaşarak basılı kataloğumuzu isteyebilirsiniz.

Önem Verdiklerimiz


Yüksek Kalite Ürünler
99%
Güvenilirlik
98%
Zamanında Teslimat
97%
Müşteri Memnuniyeti
99%
Satış Sonrası Destek
99%
Gelişmelere Açık
99%
Çözüm Odaklı
99%
WhatsApp Uygulaması
Merhaba!
Merhaba, Hoşgeldiniz!
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?