Misyon & Vizyon

Firma Misyonumuz


Firma olarak önceliğimiz, insanlara zor günlerden geçerken en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla, en kolay ulaşılabilirlik ile doğru hizmeti sağlamaktır.

COVİD19 CORONA VİRÜSÜ ile yapılacak mücadele şimdilik Maske Takmak, Hijyen Kurallarına Uymak, Sosyal Hayatı Kısıtlamak, Evde Kalmak, Ev dışında Dikkatli Olmak vs. ile sınırlıyken, kendinizi en iyi şekilde korumanız için ürünler hazırlıyor, mücadelenize katkıda bulunuyoruz.

Epidemik veya pandemik durumlarda toplumda enfeksiyonların yayılma riskini azaltmak için lütfen belirlenen kurallara harfiyen uyalım ve koruyucu seçerken, seçtiğiniz koruyucuların sizi gerçekten koruduğundan emin olun, tercihlerinizi ona göre belirleyin.

Temiz, hijyenik ve sağlıklı ortamlar, insan mutluluğunu ve çalışma verimini artırır. Geleceğin dünyasına daha temiz, insan sağlığını olumsuz etkilemeyen, iyi bir çevresel miras bırakmak için çalışıyoruz.

Firma Vizyonumuz


Güvene Dayalı İş Ortaklığı: Gerek müşterilerimiz gerek çalışanlarımız için ortak özelliğimiz etik, sözüne sadık yasalara bağlı olarak hizmet vermektir.

Yeni Teknoloji Kullanımı: Makine, yöntem ve donanım hizmetlerinde dünya teknolojisini kendi bilgi birikimimizle değerlendirerek, müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Kalite: Kalite Mükemmeli yakalama hedefimizin en önemli unsurudur. Müşterilerimize kalite bağlamında hizmet sunmaya gayret ederiz.

Doğru ve Güçlü İletişim: Hizmetlerimizin her aşamasında, müşterilerimizle sağlıklı ve müşteri memnuniyetine dayalı, iletişim ile geri bildirim, hizmetimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Çevre & İş Sağlığı ve Güvenliği: Firmamız çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği alanında gerekli tüm yasal ve insani önlemleri eksiksiz yerine getirmektedir.


Verdiğimiz Hizmetler


Covid19 Corona Virüs Pandemik salgını toplumda enfeksiyonların yayılma riskini azaltmak için, kurumsal ve bireysel olarak korunmaya katkı sağlamak için hizmet veriyoruz.

Otel, Hastane, Fabrika, Banka, Cafe, Restaurant, Bar, Disco, Tatil Klüpleri, Sauna, Spa Merkezleri, Spor Klüpleri, AVM, Kalabalık İşçi Çalışan ve Müşterileri ile Temasta olunan çoklu çalışanın olduğu Kurum ve Kuruluşların, Medikal Maske, Firmanıza ait Logo Baskılı Yıkanabilir Koruyucu Maske, Dezenfektan Ürünleri, Bone, Siperlik, Tulum, Eldiven, Antiseptik Mendil vs. İhtiyaçlarını Karşılamaktayız. Toplum Sağlığı Hepimiz İçindir!

Kişisel sağlığımızı tehdit eden Covid19 Corona Virüs salgınının yanısıra, Mevsimsel Grip, Hava kirliliği, Polen, Kötü Kokular, Mikrop, Toz, Bakteri vs. gibi hijyenik olmamızı gerektirecek pek çok etkende vardır. Sağlığımız bizim geleceğimizdir. Medikal Cerrahi Maske, Koruyucu Yıkanabilir Maske, Dezenfektan, Yüz Siperliği, Eldiven, Antiseptik Mendil ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Sağlığınız Önceliğimizdir!

Neden Biz?


Yüksek Kalite Ürünler
99%
Güvenilirlik
98%
Zamanında Teslimat
97%
Müşteri Memnuniyeti
99%
Satış Sonrası Destek
99%
Gelişmelere Açık
99%
Çözüm Odaklı
99%

WhatsApp Uygulaması
Merhaba!
Merhaba, Hoşgeldiniz!
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?